Frytka w Wannie – Agnieszka Frytka Frykowska BigBrother w Wannie z Kenem

0
2186

Frytka w wannie z kenem w reality show pod tytulem Big Brother. Filmik ukazuje Agnieszke Frykowska “Frytka” w wannie razem z Łukaszem Wiewiórskim “Ken” na antenie programu Big Brother. Stali sie oni slawni wlasnie z tej sceny gdzie ogladalo ich setki tysiecy Polaków.

We wspomniamy fragmencie frytka razem z kenem uprawia seks w wannie na antenie telewizji Big Brother. Wlasnie za ten “wyczyn” lub wpadke (umyślną) Agniesza Frykowska została kompletnie obsmarowana w programy u Wojciecha Cejrowskiego gdzie wystąpiła jako kobieta wyzwolona.

Ten seks w wannie z Kenem ciagnie i jeszcze bedzie sie ciagnac za Agnieszka przez dlugie dlugie lata, ostatni odcinek Big Borther’a z udzialem Frytki zostal wyemisjonowany bodajże w 2002 roku.

Mało tego – jest to chyba jedno z najbardziej zapamiętanych wydarzeń z całego programu, bo mało kto jest w stanie wymienić wszystkich uczestników Bigbrother’a, natomiast zdecydowana większość ludzi na hasło Big brother kojarzy tą właśnie scenę z udziałem Agnieszki Frykowskiej, niech to będzie zatem przestroga dla młodych dziewczyn przed podejmowaniem pochopnych decyzji.

Comments

comments